O čajovni

O čajovni
Nachádzame sa v prekrásnej budove bývalej baníckej Klopačky. U nás si môžete oddýchnuť a zrelaxovať sa v pohodlnom prostredí a vychutnať viac ako 150 druhov čajov a čajových špecialít, pofajčiť si z vodnej fajky, alebo dať si pravú arabskú kávičku. V našej čajovni nájdu svoje miesto aj deti, ktoré sa u nás môžu pohrať a zabaviť (prípradne zahrať vankúšovú vojnu). V roku 2005 nám Únia materských centier udelila certifikát - zariadenie priateľské k deťom (Baby friendly).

V priestoroch čajovne sa pravidelne stretnete s výstavami (fotografie, obrazy, patchwork,...)

Hlavný dôraz kladieme na kvalitu čajov a aj preto sami dovážame čaje na Slovensko. Nami dovezené čajíky si môžete kúpiť priamo u nás v čajovni.

Novovznikajúcim čajovniam radi poradíme a prípadne aj môžeme vyrobiť interiér. Naše interiéry môžete vidieť v čajovni Via Thea v Žiari nad Hronom ako aj v čajovni Medulienka v Piešťanoch.

Zároveň ponúkame aj špeciálnu službu "čajovňa u vás". Jedná sa o našu pojazdnú čajovňu, ktorú si môžete objednať na vaše firemné alebo iné akcie. Radi prídeme a pripravíme vám špeciálne čajíky priamo u vás. Vieme k vám preniesť atmosféru pravej čajovne.

Chcete dostávať informácie o novinkách na klopačke e-mailom?
Pridajte sa do newsletteru. Napíšte do okienka svoj e-mail a odoslite pomocou tlačítka potvrdiť. Je to jednoduché.

Váš e-mail: 
  
Home  |   O čajovni  |   Klopačka  |   Fotogaléria  |   Kontaktujte nás  |   Nájdite nás na mape
(c)2009 Klopačka - Všetky práva vyhradené - webdesign VISIBLE BRAND, s.r.o.